yzt
20 بهمن 1401 - 12:09

یزد میزبان ۵۵ رییس فدارسیون کشور

وزیر ورزش و جوانان گفت:‌به منظور بررسی ظرفیت‌های ورزشی استان،‌ امروز در یزد میزبان55 ریس فدراسیون‌های کشور هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد،‌ سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان  صبح امروز در جریان سفر خود به یزد در مراسم افتتاح ساختمان فناوری "شهید احمدی روشن" با اشاره به این‌که استقلال و خودکفایی دو شعار ما در ورزش بانوان است اظهار کرد:  امید است که این شعار در همه رشته های ورزشی اجرایی شود.

وی افزود: ماهانه با حضور روسای فدارسیون ها در استانهای کشور، ظرفیت های هر استان برای استفاده ورزش کشور بررسی می شود و امروز در استان یزد میزبان ۵۵ رییس فدارسیون و نواب فدارسیون های کشور هستیم.

سید حمید سجادی با بیان این‌که جوانان، این انقلاب را ندیدند و با آن همراه شدند و این جوانان و نوجوانان ارزش افزوده امروز جامعه ما هستند تصریج کرد: حضور در فضای علمی امروز بسیار لذت بخش بود و به این توانمندی اظهار غرور و افتخار می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: محصولات و ابتکارات بسیار خوبی در پارک علم و فن آوری یزد خلق و ارائه شده است و قابلیت اجرا شدن در کشور را دارد و این اتفاقات خوب را باید در دستگاههای اجرایی دنبال کرد.

وی خاطرنشان کرد: ماهیت ورزش با آسیب پذیری همراه است و نیاز است در اولین فرصت و بهترین شرایط بتوانیم به ورزشکاران خدمت رسانی کنیم و چه بهتر که از این ابتکارات در کشور برای ورزشکاران و باشگاهها استفاده شود.

در حاشیه این مراسم وزیر ورزش و جوانان از نمایشگاه ابتکارات و اختراعات شرکت های فناور یزد در حوزه ورزش و جوانان بازدید کرد.

پایان پیام/ ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029311