yzt
20 بهمن 1401 - 13:21

شهردار یزد: زیرساخت‌های ورزشی شهر یزد نیازمند تقویت است

شهردار یزد با اشاره به اینکه المپیاد ورزشی محلات مهمترین اقدام در گرایش جوانان به ورزش است، گفت: زیرساخت‌های ورزشی شهر یزد نیازمند تقویت و تکمیل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، ابوالقاسم محی‌الدینی صبح امروز در دیدار با رئیس فدراسیون تکواندو ایران با اشاره به اینکه شهر یزد در حوزه‌ زیرساخت‌های ورزشی نیاز به امکانات بیشتری دارد اظهار داشت: نهادهایی از جمله شهرداری و در مجموع امکانات ورزشی شهر کم است و لازم است که نسبت به توسعه این امکانات اقدام لازم انجام شود.

وی تصریح کرد: برخی از امکانات ورزشی که در سطح شهر یزد هم در اختیار شهرداری وجود دارد برای بهره برداری در اختیار مردم قرار گرفته است و استقبال خوبی هم از آن شده است.

شهردار یزد عنوان کرد: در طول سال‌های گذشته تلاش شده که امکانات ورزشی در محلات مختلف شهر یزد را مورد حمایت قرار دهیم تا به این وسیله زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر شهر یزد در حوزه ورزشی را فراهم کنیم.

محی‌الدینی به اقدامات صورت گرفته در حوزه ترویج فرهنگ ورزش در جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات بسیار خوبی که در این زمینه صورت گرفته، برگزاری المپیاد ورزشی محلات در یزد است.

وی با تاکید بر اینکه المپیاد ورزشی محلات بهترین برنامه در ترویج فرهنگ و ورزش در جامعه و استعدادیابی است گفت: سال گذشته بیش از 15 هزار نفر در این المپیاد شرکت کردند و امسال هم پیش بینی افزایش قابل توجه آن را داریم.

شهردار یزد توسعه ورزش در جامعه را یکی از تاثیرگذارترین اقدامات در کاهش آسیب های اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: در این راستا هر کاری که شهرداری بتواند در آن ورود داشته باشد را در حد امکان انجام می دهیم و به ویژه از ورزشهایی که زمینه رشد و شکوفایی بیشتر آن در یزد باشد حمایت خاصی خواهیم داشت.

انتهای پیام/781/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029481