yzt
22 بهمن 1401 - 10:35

آغاز راهپیمایی 22 بهمن در استان یزد/همه با شوق آمده‌اند

راهپیمایی 22 بهمن در چهل و چهارمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور در بیش از 50 نقطه استان یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارس از یزد، علی‌رغم این‌که از چند روز پیش ساعت ۹:۳۰ به عنوان زمان آغاز رسمی راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ در استان یزد اعلام شده است، مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهر میراث جهانی از ساعت ۸ صبح در گروه‌های مختلف دو تا ۱۰ نفر خود را به میدان آزادی، محل آغاز راهپیمایی چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی در استان یزد رساندند.

موکب داران هم از ساعات اولیه صبح امروز با حضور در محل موکب خود با دم کردن چای و گرم کردن شیر خود را آماده میزبانی از مردمی می‌کنند که سردی هوا را با وجود گرم خود شکسته و با حضور معنادار خود در راهپیمایی بهار انقلاب نشان دادند که همیشه پای کار نظام و شهدا ایستاده‌اند.

حضور پرشور جوانان و نوجوان با پرچم‌های سه رنگ ایران اسلامی از دیگر جاذبه‌های ساعات اولیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال یزد است که دل هر ایرانی را به حضور و پایداری این انقلاب گرمتر می‌کند.

اقشار مختلف مردم دارالعباده به ویژه جوانان با حضور به موقع خود در این رویداد ملی و حساس ثابت کردند که اگر هم در دو سال گذشته به واسطه شیوع کرونا راهپیمایی دهه فجر برگزار نشده ولی همچنان عشق به انقلاب و عطش به حضور در بین جوانان ایرانی اسلامی وجود دارد و تا همیشه پای کار نظام می‌مانند.

مسیر راهپیمایی در شهر یزد‌، امسال از میدان آزادی، خیابان فرخی، میدان شهید بهشتی، خیابان امام خمینی (ره) و حسینیه امیر چقماق در نظر گرفته شده است.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1032645