yzt
20 بهمن 1401 - 11:32

۲۵ غرفه کودک و نوجوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در همدان

همدان-رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان از حضور ۲۵ غرفه کودک و نوجوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی بلاغی با بیان اینکه برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی برای هر قشری از جامعه باید برنامه مجزایی داشت گفت: ۲۵ ایستگاه متنوع با عنوان امیدان انقلاب در مسیر راهپیمایی برای کودکان و نوجوانان فعالیت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های شاد و متنوعی برای کودکان و نوجوانان در مسیر راهپیمایی تدارک دیده شده است گفت: این برنامه‌ها در ۲۵ نقطه از مسیر راهپیمایی برنامه ریزی شده است.

وی در ادامه گفت: مدیریت این ایستگاه‌ها به عهده مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی شهر است و قرار بر این است تا در هر غرفه‌ای برنامه‌ای مجزا اجزا شود تا کودکان و نوجوانان بتوانند از فضای ایجاد شده استفاده کنند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان گفت: این برنامه‌ها توسط مجریان حوزه کودک و نوجوان انجام می‌گیرد و در طی ساعات مختلف راهپیمایی دز غرفه‌های سرودهای مرتبط با ایام نیز توسط کودکان نوجوانان و گروه‌های سرود مطرح شهر انجام می‌شود.

بلاغی افزود: در سطح این ۲۵ ایستگاه مسابقات نقاشی و دیگر سرگرمی‌های کودکانه نیز با موضوع دهه فجر انجام خواهد شد.

وی در ادامه گفت: این ایستگاه‌ها از ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز می‌کنند و تا ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه نیز خدمات رسانی خواهند داشت.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری همدان در پایان از توزیع اقلام فرهنگی در این ایستگاه‌ها خبر داد و گفت سعی کردیم پراکندگی و جانمایی غرفه‌ها نیز از نظم خاصی برخوردار باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1029215