yzt
24 بهمن 1401 - 10:04

اقتدار ایران اسلامی معادلات دشمنان را نقش بر آب کرد

ساوه- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: اقتدار ایران اسلامی معادلات دشمنان را نقش بر آب کرد.

حجت‌الاسلام محمد سبزی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: حضور پرشور ملت غیور ایران در راهپیمایی امروز بار دیگر نشان داد ملت ایران علی رغم همه مشکلات همچنان پشتیبان جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند.

وی افزود: هرزمان که نیاز داشتیم مردم خودجوش به میدان آمدن لذا باید قدردان این ملت بود و برای رفع آنها صادقانه تلاش کرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس تصریح کرد: اقتدار ایران اسلامی و افول دولت استعماری صحبت تحلیل گران امریکایی و اسرائیلی است امروز بیش از ۵۰ کشور دنیا خریدار سلاح و محصولات دفاعی ایران هستند که این مهم نشان از اقتدار و صلابت کشور دارد.

حجت الاسلام سبزی گفت: از دیدگاه تحلیل گران عمر هر انقلابی بیش از ۳۰ سال نیست این در حالی که انقلاب اسلامی امروز ۴۴ ساله شده و در آستانه ورود به ۵۰ سالگی است و خوشبختانه با اقتدار به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلاتی معیشتی و اقتصادی گفت: دغدغه دولت و مجلس حل مشکلات معیشتی مردم است و به فضل الهی آینده روشنی در انتظار مردم خواهد بود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در سایه ولایت فقیه به یک ابرقدرت تبدیل شده و در آینده، هندسه قدرت جهانی را تعیین کرده و در دنیا می‌درخشید.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1035372